Nusja nga Stambolli - SEZONI 3 EPISODI 1 - Episodi 163, me titra shqip!
Loading...

Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Added by Albania
36 Views
U kthye Nusja e bukur nga Stambolli.... :)....sezoni i tretë filloi...ky është episodi 163, episodi 1 sezoni 3....ju uroj shikim të këndshëm....seriali ka pak që mbaroi transmetimin e episodeve 163-164-165 në TRING dhe shumë shpejt po e postoj dhe këtu...episodet e tjera gjatë fundjavës :)

s03e01.

Perkthimi & Titrimi: TRING AL
Mundesuar nga: Tring AL
All right servered by Tring Albania, Dogus Digital & Star Tv

COPYRIGHT DISCLAIMER UNDER SECTION 107 OF THE COPYRIGHT ACT 1976
Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use.

TURQISHT NE SHQIP: YOUTUBE
13 TETOR 2018
Category
YouTube

Post your comment

Comments

Be the first to comment